Emocionohet Luizi, shqiptarët e Londrës e surprizojnë me dhuratën speciale

0
168

Luiz Ejlli ka ndarë pak minuta më parë një video në profilin e tij në Instagram ku tregon një dhuratë speciale që i kanë bërë fansat e tij nga Anglia.

Shqiponja dykrenare që mban Luizin dhe Kiarën në ditët e tyre të dasmës.

Kjo dhuratë ka emocionuar këngëtarin.

Leave a Reply