Elvana Gjata e Dhurata Dora publikojnë hitin “Gajde” (VIDEO)

0
666

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora janë ndër këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun.

Artistet arrijnë të rrëmbejë një publik të tërë për vete me projektet muzikore, që shndërrohen në hite të jashtëzakonshme, shkruan lajmi.net.

E dyshja sonte kanë sjellë bashkëpunimin e ri muzikor të titulluar “Gajde”.

Hitit të tyre dyshja i kanë bashkangjitur edhe videoklipin, ku  është përplot me ngjyra dhe sjellë atmosferë verore.

Në kanalin zyrtar të Youtubes mund të gjendet kënga.

Leave a Reply