Elvana dhe Dhurata do e “djegin” lojën, sonte në mesnatë publikohet “Gajde”

0
285

Elvana dhe Dhurata ka kohë prej kur kanë paralajmëruar bashkëpunimin.

“Gajde” titullohet bashkëpunimi që bëri bashkë dy këngëtaret e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Ky projekt do të publikohet sonte në mesnatë.

Këtë e ka bërë të ditur, Elvana ku edhe ka postuar një pjesë nga kënga.

Padyshim, ky projekt do të shndërrohet në një hit të jashtëzakonshëm.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve të dashura për publikun.

https://www.instagram.com/tv/CfbRpw5g2mj/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply