Edhe në këtë mënyrë del rrugëve të Los Angeles-it Kim Kardashian (FOTO)

0
39

Pas pushimit dosa ditë që bëri me famije në Kosta Rika, tani vazhdon përditshmërin.

Kim Kardashian kohëve të fundit kishte bërë një pushim familjarë në Kosta Rika.

Por ajo tashmë është kthyer në realitet, ajo të dielën është parë në Los Anxhelos me djalin e saj Saint West.

Kim ishte veshur mjaft sportive, duke hedhur krahëve një xhaketë ‘Denim’ stil i viteve të 90’ta, por format bombastike nuk kishte si ti fshehte.

Edhe djali i saj 3 vjeçarë dukej mjaft sportiv dhe i thjeshtë. /Indeksonline/

Leave a Reply