E tëra në të bardha, Gresa e Shyhretes do të duket nusja më e bukur që keni parë ndonjëherë

0
166

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sonte ajo është shfaqur e veshur e tëra në të bardha dhe po duket tejet bukur.

Duket se kurdo që të vije koha që ajo ta vesh fustanin e nusërisë, do t’i ketë shumë hije./ORAinfo/

Leave a Reply