E PAPRITUR! Ndërrohen rolet, Romeo Veshaj futet në BBV. Del jashtë Donaldi?

0
282

Sonte në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ do të futet Romeo Veshaj! Binjaku i Donaldit do të mbajë vendin e këtij të fundit, në këtë rrugëtim i cili është në gjysmën e saj. Nuk dihet nëse nga shtëpia e Big Brother do të dalë Donaldi, apo do të jenë të dy brenda shtëpisë.

Kjo u bë e ditur në promon që u publikua në ‘instastory’ të Eduart Grishajt, regjizorit të Big Brother VIP pak minuta më parë.

Nuk dihet se si do të vijojë romanca mes Beatrix dhe Donaldit…

Leave a Reply