E dashura e Robert Berishës publikon fotografinë e parë si çift

0
257

Robert Berisha ka pak kohë prej kur edhe ka zbuluar se tashmë është në një lidhje.

Në një intervistë ai madje zbuloi edhe që emri i saj është Laureta, shkruan lajmi.net.

E ajo tashmë dihet që është modelja shqiptare, Laureta Maqedonci.

Dyshja më nuk hezitojnë dhe shfaqen çdo moment bashkë.

Ishte modelja ajo e cila në orët e vona të mbrëmjes publikoi një imazh të ëmbël.

Duke ia vënë Roberti dorën në bel, ata u shfaqen të lumtur krahë njëri-tjetrit.

Leave a Reply