E çoi në shtëpinë e prindërve, Fero pendohet për Arbenitën! Çifti e tregojnë hapur që kanë pasur ‘debat’…

0
603

Reperi Fero dhe modelja bukuroshe Arbenita Ismajli janë vënë shpesh në qendër të diskutimeve, për lidhjet dhe ribashkimet e tyre.

Por, duket se përsëri ka pasur debat në çift, që ka sjellë që dy të rinjt të mos e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Arbenita ka qenë më aktive në rrjete sociale këto ditë, duke postuar foto sensuale, ndërsa Fero më i tërhequr. Nuk dihen arsyet e vërteta të këtij vendimi, por me siguri do të ketë një tjetër reagim të çiftit.

Arbenita nuk e ndjek Feron në Instagram.

Ndërkohë, pak ditë më parë, në një bisedë të sinqertë me ndjekësit, modelja Arbenita Ismajli rrëfeu se lidhja e tyre ishte bërë më serioze dhe madje reperi e kishte dërguar në shtëpinë e prindërve të dashurën e tij.

Fero nuk e ndjek Arbenitën në Instagram.

“Më pëlqen që ai bëri atë që tha. Si një burrë tamam, ai erdhi dhe foli me familjen time. Më çoi në shtëpinë e tij. Nuk e mbajti lidhjen sekret. Më pëlqen që po rritemi bashkë më të zgjuar më të lumtur më të shëndetshëm. Mund të jetë një djalë i keq për ju, por për mua është shumë i ëmbël,”-u shpreh Arbenita në bisedën e saj me fansat.

Leave a Reply