Duke shkëmbyer puthje e përqafime, Graniti i këndon Fifit: “U tërbova pas teje”

0
282

Në rrjet janë bërë virale disa nga skenat ku Fifi dhe Granit Cana janë treguar të afërt me njëri-tjetrin.

Së fundi, çfarë mori vëmendjen është Graniti teksa i këndon Fifit këngën e saj, shkruan GazetaBlic.

Në këtë video shihen të dy duke shkëmbyer disa puthje e përqafime ‘miqësore’ por që në medie u aludua se dyshja kanë filluar flirtimet.

Leave a Reply