Duda Balje bën frizurë dhe lyhet si nuse, thotë se u bë gati po për çka?!

0
87

Politikanja Duda Balje edhe sonte ka vendos që të jetë në qëndër të vëmendjes publike me paraqitjen e saj, shkruan “InfoKosova” përcjell 04 Online.

Ajo ishte veshur dhe ishte grimuar madje dhe kishte bërë një frizurë shumë të bukur, ndërsa fotografisë i kishte lënë një shkrim të shkurtër ku thoshte “Gati”.

Nuk dihet se për ku është duke shkuar deputetja bukuroshe, por vërtet kudo që të shfaqet me këtë pamje ajo sonte ka për të rrëmbyer gjithë vëmendjen./InfoKosova/

Leave a Reply