”Dua po nuk mundem”/ Luizi flet pse nuk e ka puthur Kiarën: Kam frikè se mos e humb

0
207

Luizi dhe tenori kanë bërë një bisedë ku Luizi i tregon se nuk mundet të rezistojë më me Kiarën. “Kam dasht me ia marr fytyrën në duar 2/3 herë dje”, thotë ai.

“I thashë se e shoh se jam afru shumë, të du më shumë. Me e dasht më shumë kam frίkë se t’hupi. Edhe 0.1 përqind me kenë probabiliteti që mund të hupi, nuk du me e rr ezίku”.

Tenori: Tani ti thua ta humbas se mund të tërhiqesh ti? Luizi: Tërhiqet ajo more. Tenori: Pse?! Luizi: Me e puth unë? Tërhiqet ajo. Tenori: Pse tërhiqet? Luizi: Sepse më ka thënë nuk jam gati.

Tenori: Ti tani kaq të fortë e ke ndienjën e dashurisë?… Luizi: Nuk mundem me e kontrollu po them më! Më ka ardh mbrëmë 2/3 herë me ia vu duart më fytyrë. Çfarë të bëj unë tashi?

Tenori mendohet dhe i thotë “punë dreqi”. Luizi duket sikur po i sos durimi por e ka ndienjën më të madhe dhe po pret.

Nga ana tjetër Kiara ndoshta nuk do t’ia japë kurrë një puthje brenda shtëpisë së Big Brother. Ajo e ruan shumë fort imazhin e vet në këtë kuptim.

Leave a Reply