Donaldi nuk do puthje as përqafime më nga Beatrix, a u shua dashuria mes çiftit?

0
117

Veprimet e fundit te banorit të Big Brother kanë marrë vëmendjen edhe te publikut.

Që nga e marta, Donald Veshaj po mban distancë ndaj Beatrix.

Madje, ajo po i afrohet për ta puthur ose përqafuar Donaldi po e injoron totalisht.

Madje DJE  Beatrix i tha Donaldit se është ‘më ndryshe’ se herave të tjera.

SHIKO VIDEON:

https://video.gjirafa.com/ediits-videeo-264723392-639798140391132-4472808525772790678-n-mp4

“Je ndryshe sot. S’a arrijë dot ta kuptojë. Më duket më ndryshe. Nuk e di a për të mirë a për të keq”, i thotë Beatrix.

“Stresohem dhe mërzitem kot. Takimi me Romeon më ka.. Nuk ka qenë rrugëtim i lehtë… Por jeta është shumë e bukur”, i përgjigjet Donaldi.

Krahas këtyre, të rralla po janë momentet kur dyshja po shfaqen së bashku, teksa vetëm tre ditë më parë ata ndaheshin gjithmonë nga pjesa tjetër e banorëve.

Kujtojmë se, vëllai binjak Romeo hyri të martën dhe nuk dihet se çka ka biseduar me Donaldin i cili që nga ai çast ka ndryshuar qëndrim ndaj Trixës.

Ndryshe, do e shohim te premten se çka do të ndodh dhe si do e komentojë këtë Donaldi.

Leave a Reply