‘Do filloj një histori dashurie’, kush është banori që i ka vënë syrin Monika

0
343

Aktorja Monika Lubonja ka shprehur një “dëshirë” brenda shtëpisë së “Big Brother Albania VIP”. Teksa po bisedonte me aktoren tjetër Arjola Demiri, të dyja kanë ironizuar “çiftet” që janë krijuar në shtëpi.

Për këtë arsye ajo ka shprehur dhe dëshirën të fillonte një histori dashurie.

“Do të filloj dhe unë një histori dashurie. Ja! Ke për të më parë mua. Do ta provoj njëherë. Po tani ç’të bëj,”– i tha Monika-Arjolës, por pa thënë një emër. Ndërkohë që si përgjigje ka marr vetëm: Aman se edhe ty të kishim mangut.

Leave a Reply