Dhurata Dora po vjen në bashkëpunim me reperin austriak

0
134

Kur kanë kaluar vetëm pesë ditë pas projektit super të suksesshëm të këngës “Pa mu”, Dhurata Dora vjen me një super lajm. Këngëtarja ka gati projektin e radhës se kësaj here vjen në bashkëpunim.

Ajo ka bashkuar forcat me reperin e famshëm austriak, Raf Camora. Dyshja po bashkëpunojnë për këngën “Palma” e cila do të publikohet me datë 27 korrik në ora 23:59.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i Dhuratës me artistë të huaj. Vite më parë ajo solli hitin me Azet, i cili jeton dhe vepron në Gjermani.

Mezi presim hitin e radhës të saj!

Leave a Reply