Dhurata Dora mahnitëse në të bardha

0
146

Është një prej këngëtareve më të suksesshme shqiptare dhe vazhdon të jetë aktive me perfomanca të ndryshme edhe gjatë kësaj periudhe të vitit.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila së fundi erdhi tejet joshëse në fotosesionin e ri, shkruan Arbresh.info

E veshur në të bardha, Dhurata po duket tejet e bukur.

Për të kompletuar pamjen me stil, Dhurata la flokët e gjata në valëzuara që i bini sipër supeve ndërsa shihet me makijazh të theksuar.

Ndërkohë, kujtojmë që pak javë më parë Dhurata lansoi edhe një bashkëpunim të radhës me këngëtaren, Elvana Gjata “Rrotullo”. /A

Leave a Reply