“Dëshmorët e Lezit” publikohet nga Arben Bytyqi

0
1357

Këngëtari i njohur nga Prizreni, Arben Bytyqi, ka publikuar këngën “Dëshmorët e Lezit”.

Kënga i është kushtuar dëshmorëve nga Lezi i Prizrenit, e cila është pritur mirë nga ndjekësit e tij, dhe jo vetëm, shkruan 04 Online.

Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni./04 Online

Leave a Reply