“Dëshiroj të rikthehem me të”/ Stresi fitoi “Big Brother VIP Kosova”, zbulohet personi që i dha mesazhin e parë me plot ‘ëmbëlsi’

0
368

Fituesi i realityshow-t Big brother Vip Kosova është shpallur reperi Stresi. Ai ka qëndruar për plotë 103 ditë në shtëpinë më të famshme në Kosove, ku nga doli dhe me çmimin e madh.

Mbrëmja e djeshme garohej mes finalistëvë: Mbareda Hajrullahu, Artan Thaçi, Vedati dhe Stresi. Artisti i njohur fitoi çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ku nga 10 mijë euro shkojnë për secilin finalist.

Pas fitores së madhe, Stresi ka marrë urime të shumta mirëpo një prej tyre ishte nga personi i tij i zemrës, Keisi. Edhe pse të ndarë, ajo ka treguar se është fansja e tij numër 1. Përmes një ‘instastory’, ajo ka treguar se është krenare me arritjen e Stresit.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”-shkruan Keisi, teksa shihet se ka qënë duke ndjekur të gjithë finalen live.

Leave a Reply