Deputetja e PDK-së, Luljeta Veselaj – Guta, uron në mënyrë të veçant bashkëshortin e saj për ditëlindje

0

Deputetja e PDK-së nga Prizreni, Luljeta Veselaj – Guta, e ka uruar në mënyrë të veçant bashkëshortin e saj, Ilir Guta, me rastin e ditëlindjës së tij.

Ndonëse jemi mësuar më shumë të dëgjojmë e lexojmë nga deputetja e PDK-së për çështje e procese politike, sot ajo ka zgjedhur ta uroj bashkëshortin e saj. Një urim shumë i veçant.
Ju kujtojmë se deputetja e PDK-së ka dy fëmijë, një djalë e një vajzë dhe jetojnë së bashku në Prizren.
“E dashuroj gjithqka tënden! Të DUA çdo ditë e më shumë!
Gëzuar Ditëlindja edhe 100 tjera me shëndet e lumturi Luljeta, Liraku e Tringa 🎂🍻”, thuhet në urimin e Lulejta Veselaj – Gutaj me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit të saj, Ilir Guta./04online.info