Del video: Noizy e puthë Dhuratën në skenë

0
408

“Mi amor” ishte pa diskutim suksesi i kësaj vere.

Kënga rezultoi një sukses absolut duke grumbulluar një numër rekord shikimesh në Youtube.

Suksesi ka bërë që Noizy dhe Dhurata të jenë bashkë edhe në koncerte.

Ata  përgjatë këtij sezoni kanë performuar disa herë bashkë.

E kimia perfekte që reflektohet edhe në projekte e bën që edhe të shkëmbehet ndonjë puthje miqësore.

Një detaj i tillë është kapur nga ndjekësit në rrjete sociale që menjehërë kanë nisur aludime se a mos ka diçka më shumë në këtë raport.

Sidoqoftë, dyshimin ua heqim ne – Noizy dhe Dhurata janë vetëm miq dhe bashkëpunëtorë shumë të mirë në muzikë. /Prive.al

Leave a Reply