Dalin pamjet! Bora Zemani po e ndjek Donaldin gjatë qëndrimit në ‘BBV’

0
336

Donald Veshaj tha se ribashkimit me Bora Zemanin nuk i dihet.

Aktori zbuloi se të dy ishin fajtor për ndarjen, dhe se të ardhmes nuk i dihet.

Veshaj gjithashtu tha se familja e tij nuk e kishte problem që Bora Zemani kishte një fëmijë, pasi sipas tij ata shohin vetëm lumturinë e djalit të tyre.

Një faqe në Instagram, që po publikon gjithë kohës video nga ngjarjet më interesante në Big Brother VIP, ka zbuluar se ka qenë Bora Zemani ajo e cila ka parë edhe këtë pjesë ku Donaldi flet për të.

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi kanë qenë bashkë për tre vite, derisa janë ndarë muaj më parë.

Leave a Reply