Dafina Zeqiri vjen me poza tërheqëse para publikimit të këngës me Yll Limanin

0
143

Këngëtarja Dafina Zeqiri është njëra ndër artistet më të kërkuara dhe më të pëlqyera për momentin.

Sukseset për të nuk kanë munguar asnjëherë, duke sjell këngë e hite të një pas njëshme, shkruan Arbresh.info

Artisja kosovare së fundmi ka ndarë për 1.8 milion ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe të reja.

E veshur më një fustan të zi të gjatë, me detaje të hapura në mes të belit, Dafina duket mjaftë tërheqëse.

Vathët e mëdhenj dhe grimi i lehtë e bëjnë këngëtaren të duket me plotë stil.

“Fuqi do të thotë lumturi, fuqi do të thotë punë e palodhur dhe sakrificë”, ka shkruar bukuroshja krahas fotove.

Kujtojmë se Dafina është në finalizim të projektit të ri që është në bashkëpunim me Yll Limanin./Arbresh.info/

Leave a Reply