Dafina e Kida inspirohen nga Era Istrefi

0
340

Shumica e artisteve shqiptare kur vjen puna tek veshja inspirohen nga njëra-tjetra.

Një gjë të tillë e kanë bërë së fundi edhe Dafina Zeqiri dhe Kida, shkruan lajmi.net.

Dy këngëtaret që së fundi janë bërë bashkë për një projekt muzikor, sa i përket veshjes janë frymëzuar nga Era Istrefi.

Të dyja u shfaqen të veshura me fustane të njëjta si në njërën nga paraqitjet e Era Istrefit e cila “dridhi” rrjetin me bukurinë e saj.

Ndryshe nesër publikohet “Luje belin”, nga Dafina Zeqiri dhe Kida.

Ndërsa Era Istrefi pas disa vitesh pauzë. është rikthyer me këngët “Bebe” dhe “TKRRKT”.

Leave a Reply