Dafina Dauti publikon këngën emocionale ‘Çikat e mija’, dedikim për vajzat e saj

0
259

Këngëtarja Dafina Dauti ka publikuar këngën e re.

Ajo në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar ‘Çikat e mija’, që ua ka dedikuar vajzave të saj.

Kënga është realizim i Besnik Qakës sa i përket muzikës dhe orkestrimit, kurse, teksti u shkrua nga Arben Beha.

‘Çikat e mija’ u finalizua edhe me klip nga Time Pictures.

Kur jemi te klipi, videoja tregon qartazi se si këngëtarja ka vuajtur kur ka qenë larg vajzës së saj dhe gëzimin pas ribashkimit.

Leave a Reply