Claudio shfaq pëlqimin/Antonela e prerë: Mbaje për vete, s’të kam dhënë asnjë sinjal

0
184

Banorja e shtëpisë së Big Brother, Antonela Berisha është shpesh në qendër të polemikave të ndryshme dhe duket se këtë radhë përplasjet kanë qënë me banorin më të ri, Claudio Nikën.

Teksa sërfisti duket se ka një tërheqje ndaj saj dhe tenton herë pas here ta ngacmojë apo flirtojë me të mesa duket qenka e njëanshme. Antonela është bezdisur mesa duket dhe ka deklaruar se nuk ka shfaqur asnjë interes për Claudion. Ajo ka thënë se nëse dikush s’të ka dhënë sinjal nuk duhet të insistosh. Antonela i ka thënë gjatë një debati që ta mbajë pëlqimin për vete.

Leave a Reply