Çiljeta kthehet ka feja tani, madje mbulohet me shami

0
389

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga është mbuluar me shami dhe ka falur namazin, duke mirëpritur kështu ardhjen e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Nga ana tjetër Çiljeta Xhilaga ka postuar një foto e mbuluar me shami të zezë ndërsa shkruan: “Sabah namaz”.

Gjithashtu ka postuar dhe një video në rrjete sociale ku uron gjithë besimtarët muslimanë për një nisje të mbarë të muajit të shenjtë të Ramazanit.

Leave a Reply