Cila nga 15 bukuroshet shqiptare duken më joshëse në bikini: Nga Tayna e Oriola Marashi deri te Luana Vjollca

0
49

Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to  edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre.

Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po sjellin imazhe të nxehta në Instagram.

Diell, verë, plazh, det, bikini dhe linja seksi shohim thuajse çdo ditë në rrjetet sociale të femrave më të njohura të ekranit shqiptar.

Por, shtrohet pyetja se cila prej tyre duken më bukur të veshur në bikini.

Telegrafi ka bërë një përmbledhje me femrat më seksi të showbizit shqiptar dhe lexuesve u mbetet të zgjedhin se cila është e bukura.

Shikoni imazhet e mëposhtme të personaliteteve tona shqiptare. /Telegrafi/

Tayna
Marina Vjollca
Genta Ismajli
Anxhelina
Luan Vjollca
Kejvina Kthella
Aferdita Dreshaj
Tuna
Dafina Zeqiri
Xhesika Berberi
Marina Vjollca
Kida
Oriola Marashi
Zaimina Vasjari
Lorena Haliti
Aurela Hoxha

Leave a Reply