Capital T zbulon se me çfarë vështirësi përballet, askush se kishte menduar

0
48

Është shumë e vërtetë se asnjë punë dhe obligim jetësor nuk është e lehtë, secila ka vështirësit e saj.

Reperi i njohur shqiptar Capital T është aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore po ashtu në mbrëmjet ku ftohet për të performuar.

Udhëtimet e tij janë të shpeshta e të përcjellura me lodhje, mirëpo fansat nuk e kanë ditur se ai derisa udhëton nuk mund të rri fare zgjuar.

Këtë ‘sekret’ e ka zbuluar vetë Kapo i cili i ka publikuar disa Instastory nëpërmjet të cilave ka treguar në njëfarë mënyre se jeta e artistëve nuk është edhe aq e lehtë./Lajmi.net/

Leave a Reply