Çantat ‘karamele’, domosdoshmëria e kësaj vere (FOTO)

0
84

Çantat ‘karamele’ janë nëj trend dhe ky tashmë është një fakt. Ato duket se kanë pushtuar instagramin deh janë ndër më të preferuarat e ‘fashionisteve’. Ato duket se janë idealet që do ju shoqërojnë në përditshmëri por dhe në mbrëmje.

Ato janë një domosdoshmëri për vitin 2019 në botën e modës. Nëse dëshironi të dukeni një vajzë që nuk i shpëton asgjë nga moda më e fundit, bëni mirë të bëni pjesë të garderobës tuaj këtë aksesor që ju bën të dashuroheni me një të parë.

/elle.com

Leave a Reply