Butrint Imeri sapo u tall me Luizin, publikon foto duke ironizuar me ‘Luanin’ (FOTO)

0
395

Kiara Tito ka futur në “luftë” Luizin dhe Butrint Imerin, të paktën këstu lexohen veprimet e fundit të këngëtarit pas lidhjes që ish e dashura e tij ka krijuar brenda në shtëpi.

Butint Imeri ka ironizuar mbrëmjen e sotme “Luanin”, kafshën me të cilën shpesh Luizi krahason veten, ndërsa ka postuar foton e një fëmije me një lodër në dorë.

Kujtojmë që edhe vetë Kiara Tito e ka përmendur shpesh në fillim Butrintin, dhe u duk sikur situata mes tyre do të përmirësohej, por mes tyre hyri Luizi, i cili tashmë ka vendosur që si “Luan” që është mos e lëshojë më prenë t’i ikë nga dora.

Leave a Reply