Bora Zemani mahnitë me imazhet e reja, thekson linjat trupore

0
174

Moderatorja nga Shqipëria, Bora Zemani është njëra prej figurave më të dashura për publikun.

Bukuroshja nuk heziton të ndaj me fansat e saj imazhe të reja nga përditshmëria e saj, shkruan Arbresh.info.

Për 1 milion ndjekësit e saj në Instagram, Bora ka publikuar disa fotografi tejet tërheqëse.

Me një fustan të kuq që ia thekson linjat trupore, prezantuesja duket e mrekullueshme.

Kujtojmë se Bora ishte prezantuese e emisionit Përputhen si dhe së fundmi është bërë edh imazh i Digitalg./Arbresh.info

Leave a Reply