Bora lajmërohet pas deklaratave të Donaldit, thotë se po e provokojnë

0
105

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, është lajmëruar për herë të parë rreth deklaratave të të dashurit të saj, Donald Veshajt, shkruan Express.

Pavarësisht se Donaldi deklaroi se nuk mund të thotë se është në lidhje me të dhe se nuk e di se çka do të ndodhi jashtë, Bora duket se i ka marrë me sportivitet këto deklarata.

Përmes një story në Instagram, Bora ka thënë se të dashurin e saj po e provokojnë.

“Sa i përket çështjes tjetër, ju e dini qëndrimin tim, pavarësisht provokimeve që mund të bëhen”, ndërsa tregon varësen e tij që po e mban tek qafa.

Ishte dita e përvjetorit, që aktori e konsideronte shumë të rëndësishme dhe në një qese çokollatash futi varësen dhe e hodhi jashtë shtëpisë, që më pas të shkonte në duart e moderatores. 

Leave a Reply