Bora apo Beatrix? Kjo është zgjedhja e Duda Baljes

0
341

Në rubrikën “Kë zgjedh” në emisionin “Mirage” këtë javë ishte e ftuar deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje.

Ajo u vu para disa zgjedhjeve në mes shumë fytyrave publike, shkruan lajmi.net.

Njëra nga historitë më të përfolura ku edhe u krijua një trekëndësh, ishte ajo, Bora-Donald-Beatrix.

Ky trekëndësh është komentuar shumë edhe nga fytyra publike, ku ndaheshin në dy palë.

Një zgjedhje mes Borës dhe Beatrixës do duhej ta bënte edhe deputetja kosovare.

Përgjigjen e deputetes e ndiqni më poshtë:

Leave a Reply