Bllokuan rrugën për klip! Policia ndalon Loredanën dhe Don Xhonin (VIDEO)

0
292

Loredana dhe Don Xhoni janë ndaluar nga policia e Kosovës. Dyshja, të cilët sapo kanë nisur xhirimet e videoklipit në Ferizaj, janë përballur me policinë.

Në një video që ka qarkulluar në mediat sociale, shihet se policia e Kosovës iu ka ndërprerë xhirimet. Ekipi xhirues nuk ka pasur leje për shfrytëzim të hapësirës publike për xhirim, ashtu siç e përcaktojnë rregullat dhe ligjet, ndaj janë ndaluar dhe dënuar nga policia e shtetit e Kosovës. Tashmë Loredana dhe reperi do të duhet të gjejnë një vend tjetër për të xhiruar pjesën e klipit.

Leave a Reply