Blerta Veseli në formë si kurrë më parë, tregon format perfekte në bikine

0
527

Blerta Veseli është një nga fytyrat më të pëlqyera nga publiku kosovar.

Ish-Miss Universe Kosova dhe ish-prezantuesja e emisionit SHOW TIME, prodhim i Gazetës Online Reporteri.net, është duke vazhduar suksesshëm karrierën e saj në SHBA.

Duke qenë kaq e dashur nga publiku, bukuroshja Veseli nuk heziton aspak t’i tregojë para ndjekësve format e saj përfekte që posedon.

E, tani që temperaturat janë ngritur, pozat në bikine nuk kanë munguar as nga bukuroshja kosovare.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi, duke nxjerrë në pah linjat e përsosura, ku mesazhet pozitive nga ndjekësit e saj të shumtë nuk kanë munguar.

Leave a Reply