Berisha: Do të investojmë në zgjerimin e rrugës Prizren – Korishë – Malësi e Re

0
314

Kandidati i Nismës Socialdemokrate për kryetar të Prizrenit, Zafir Berisha, është zotuar se me ardhjen në krye të Prizrenit do të filloj procesin e zgjerimit të rrugës Prizren – Korishë – Malësi e Re.

Berisha ka thënë se do t’i krijoj kushte më të mira bizneseve që operojnë në këtë pjesë.

Postimi i plotë:

Zgjerimi i rrugës Prizren-Korishë-Malsi e Re si dhe krijimi i kushtetve më të mira për biznesetqë operojn në këtë pjesë e të cilat nuk kanë çasje në shërbimet publike, si kanalizime e ujin i pijes, do të jenë prioritet i projektit #ShpresëPërPrizren pas 17 tetorit!

Leave a Reply