Bebe Rexha lë pas Rihannën dhe arrin suksesin më të madh me këngën e fundit

0
918

“I’m good (Blue)” nga Bebe Rexha dhe David Guetta po dëgjohet kudo dhe suksesi i saj tashmë po kalon çdo pritshmëri.

Pasi rrëmbeu çimin si bashkëpunimi më i mirë në MTV EMA 2022, “I’m good (Blue)” tani është renditur në dhjetë këngët e para të top-listës ‘Billboard Hot 100’. Kënga është pozicionuar në vend të shtatë duke lënë pas edhe Rihannan me këngën e saj të fundit “Lift Me Up”.

Kujtojmë që kjo këngë është nominuar dhe për çmimin Grammy Aëards 2023 për kategorinë “Kënga më e mirë ritmike”.

Leave a Reply