Beatrix: Më merret fryma kur jam pranë Donaldit! Nëse më thotë hidhu, hidhem

0
118

Marrëdhënia dhe afrimiteti i krijuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” mes Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt është komentuar gjatë spektaklit mbrëmjen e sotme.

Shumë prej ish-banorëve e kanë konsideruar si një lojë që po e bën këngëtarja dhe se nuk ka një ndjenjë dashurie mes tyre. Por gjatë emsionit është transmetuar një klip ku Beatrix shpreh ndjenjat e saj në dhomën e rrëfimit.

‘’Më meret fryma kur jam pranë tij, unë po pres reagimin e tij. Nëse më thotë që të hidhemi do hidhem bashkë me të, timoni është i tij’’,- tha ajo.

Leave a Reply