Askush se kishte pritur, Dua Lipa e bën edhe këtë gjë për vëllain dhe motrën (FOTO)

0
22

Dua Lipa krahas angazhimeve të shumta, kalon shumë kohë edhe me familjen.

Dua Lipa përmes rrjeteve sociale ka treguar edhe një mënyrë se si e shpreh dashurinë për vëllain dhe motrën.

Në një singjir prej ari, këngëtarja ka gdhendur emrin Rina dhe Gjin, duke e mbajtur atë me vete kado që shkon.

Për ndryshe, Dua kohën e fundit ka qenë e komentuar për ndarjen nga Isaac Carew, ndërsa qarkullojnë thashetheme se ka filluar një lidhje të re.

Leave a Reply