Arta Nitaj mbulohet me dukat dhe bën këtë gjë në veturën e saj!

0
104

Aktorja tashmë shumë e pëlqyer nga masa, Arta Nitaj si duket ka filluar të shpreh interesim edhe për muzikën, shkruan “InfoKosova” përcjell 04 Online.

Arta kësaj radhe shfaqet në veturën e saj ku shihet se është rregulluar shumë bukur. Madje ajo ka vendos edhe një qafore të arit ku shihet shumë bukur.

Nuk dihet akoma nëse me anë të kësaj videoje Arta ka dashur që të tregoj edhe talentin e saj për muzikë. Apo ndoshta vetëm ka lëshuar një këngë që ta dëgjoj gjersa e ka bërë videon që do e shihni tani.

Leave a Reply