Arrestohen katër persona, dyshohen pë grabitje në Shatërvan

0
84
Foto: Arkiva

Në sheshin “Shatërvani” dje janë arrestuar katër persona nga persona nga Policia e Kosovës.

Të njëjtit dyshohen për grabitje.

“Me 11.06.2019 janë arrestuar katër të dyshuar, tre-meshkuj dhe një femër K/Shqiptar-e (të mitur ), pasi të njëjtit me datën e cekur duke përdorur forcën dhe mjete të forta, viktimës mashkull K/Shqiptar i kanë grabitur para të gatshme në vlerë 880 €.

Të gjithë të dyshuarit, pas intervistimit në prezencë të prindërve dhe avokatëve, në konsultim me prokurorin, janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës./04online.info

Leave a Reply