Arjola Demiri është zyrtarisht banore e “Big Brother Vip”

0
435

Sonte do të fillojë edicioni i parë i Big Brother VIP Albania.

Ndonëse sa i përket emrave të banorëve VIP që do jenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ende nuk janë bërë të ditur zyrtarisht, përveç aktorës së njohur shqiptare Arjola Demiri.

Faqja kryesore e “Big Brother Vip” përmes një fotografie kanë bërë me dije se është zyrtarisht banorja e parë e këtij edicioni.

Ndryshe, dy opinionistët do të jenë Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku./Blic

Leave a Reply