Labi e Qëndresa në një aheng, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo sot

0

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, Qëndresa është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Tashmë ata janë në pritje të një fëmijë, gjinia e të cilit ende nuk është zbuluar.

Qëndresa sot ka publikuar një foto në të cilën shihet në një aheng bashkë me Labin.

Të dy po duken mjaftë bukur dhe elegant.