Morena bën poza me të cilat do t’iu ‘ҫmend’, kështu e quan vetën

0

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.

Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder, të cilën ende nuk e ka bërë publike.

Pak ditë më parë ajo realizoi projektin e saj më të ri “Femnat”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën ka marr një pozë mjaftë provokative.

“Zonjusha Gucci”- është emri i saj për vetën.

E këtë me arsye, sepse këpucët që ka mbathur janë të po kësaj firme.