Sabriu e ka ditëlindjen, ja me çfarë foto e uron Ariana

0

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAinfo përcjell 04 Online.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot përmes një postimi ajo e ka uruar Sabriun, vjehrrin e saj për ditëlindje.