Motrat Hoxha e ndezin skenën, ja si i tundin të pasmet

0

Në emisionin  “Shiko Kush Luan” mysafire të Luana Vjollcës ishin edhe prezantueset e njohura shqiptare bashkë me motrat Hoxha, trashëgimtaret e Top Channel.

 

Një nga betejat e kësaj loje ishte edhe ajo e vallëzimit, ndërsa të gjithë u argëtuan duke parë se si vallëzojnë bukuroshet.

 

Këtu mund ta shihni vallëzimin e Albana Osmanit dhe të motrave Hoxha, të cilët e kanë “ndezur” skenën.