Arrestohet në Kosovë reperi me famë botërore, ndezi mariuanë në skenë (FOTO)

0

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson mbrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill” që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë.

Bronson është arrestuar pasi ka ndezur një “joint” (marihuanë) në skenë dhe të njejtën substancë e ka hedhur në drejtim të publikut. Pas pak minutash ka reguar policia duke e arrestuar për ta dërguar në rajon.

Image

Image