Dasma madhështore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, dalin fotot e para të çiftit

0

Sara Hoxha dhe Ledion Liço sonte kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni madhështore në Como. Të gjithë janë kureshtar se si ka dalë Sara Hoxha dhe sapo kanë dalë fotot e para të çiftit.

E veshur me një fustan madhështor, me vello dhe me flokët e kapura të tendosura, Sara duket e mahnitshme. Nga ana tjetër, Ledion Liço, i veshur me një kostum elegant të zi shkëlqen përkrah Sarës.

<

div class=”field field-name-field-galeri-me-imazhe-te-hapura field-type-image field-label-hidden”>

<

div class=”field-items”>

<

div class=”field-item even”>

<

div class=”field-item odd”>

<

div class=”field-item even”>