Xhemi Shehu mahnitëse në dasmën e mikut Ledion Liço

0

Nuk kishte si të mungonte mes të ftuarve në dasmën e Ledionit dhe Sarës.

Edhe pse ata nuk ka në pranuar asnjë gjë deri më tani, miqtë e tyre dashur pa dashur kanë konfirmuar faktet e medias se çifti sot kurorëzohet në martesë.

Xhemi Xhehu duket një mrekulli me fustani që ka zgjedhur të veshur në dasmën e mikut të saj Ledionit. Ceremonia do të mbahet në Como të Italisë. /Gazeta Express/