Tuna e Patrisi publikojnë një foto të ‘nxehtë’! Tuna i hypë përmbi Patrisit

0

Tuna ditë më parë bëri bujë të madhe me fotografinë e saj shumë të “nxehtë” nga palestra.

Por jo vetëm kaq, një të ngjashme ka publikuar sot bashkëshorti i saj, Patrisi.

Duke ushtruar bashkë dhe në një pozitë mjaft provokuese shihen dyshja përderisa sigurisht trupat e tyre janë në top-formë, transmeton Indeksonline përcjell 04 Online.

‘Dashuria dhe palestra’ ka shkruar Patrisi në mbishkrimin e fotografisë.