E papritur, e fejuara e nervozon Robinin, ai e quan “lopë e gjallë”

0

Heidi e nervozon Robinin, reagimi i tij do të ju habisë

Bokseri i njohur, Robin Krasniqi dhe e fejuara e tij Heidi Lushtaku kanë nisur pushimet në një vend të bukur bregdetar, shkruan rtv21.tv përcjell 04 Online.

Në fotografitë që po publikojnë në rrjetet sociale i kemi parë të buzëqeshur dhe shumë të lumtur krah njëri-tjetrit, teksa nuk kanë munguar as ngacmimet e Heidit ndaj Robinit i cili është bërë nervozuar shumë dhe ka bërë një reagim të habitshëm.

Derisa, Robini po flinte, Heidi e ka zgjuar atë duke e lagur me ujë. “Ma me ujë, lopa e gjallë”, ka reaguar Robini i cili shihej shumë nervoz me Heidin.